PRZEWODNIK PO SARDYNII ❤️ WYBIERZ SIĘ NA SARDYNIĘ NASZYMI ŚLADAMI

SARDYNIA POŁUDNIOWA PRZEWODNIK

Zaplanujesz swoją niezapomnianą podróż na Sardynię. Oszczędzisz czas i pieniądze oraz dowiesz się jak przyjemnie i bezpiecznie podróżować po wyspie. Gotowe plany zwiedzania oraz inspiracje do stworzenia własnych.

Poznasz Sardynię śladami jej mieszkańców oraz doświadczonych pracowników branży turystycznej. Przewodnik stworzony jest przez Polkę i Sycylijczyka, poznasz wyspę z dwóch różnych perspektyw. Zgarniesz zniżki na samochody, wycieczki i kursy nurkowania. Ten przewodnik jest dla Ciebie zarówno jeśli Twoja przygoda z Włochami dopiero się zaczyna oraz jeśli znasz już inne regiony.

PRZEWODNIK PO SARDYNII

SARDYNIA POŁUDNIOWA E-BOOK

Zaplanujesz swoją niezapomnianą podróż na Sardynię. Oszczędzisz czas i pieniądze oraz dowiesz się jak przyjemnie i bezpiecznie podróżować po wyspie. Gotowe plany zwiedzania oraz inspiracje do stworzenia własnych.

 

Poznasz Sardynię śladami jej mieszkańców oraz doświadczonych pracowników branży turystycznej. Przewodnik stworzony jest przez Polkę i Sycylijczyka, poznasz wyspę z dwóch różnych perspektyw. Zgarniesz zniżki na samochody, wycieczki i kursy nurkowania. Ten przewodnik jest dla Ciebie zarówno jeśli Twoja przygoda z Włochami dopiero się zaczyna oraz jeśli znasz już inne regiony.

Nasze gotowe trasy zwiedzania zawierają same przetestowane przez nas – wielokrotnie – miejsca. Sprawdziliśmy za Ciebie i dla Ciebie gdzie jest najsmaczniej, najprzyjemniej i najspokojniej oraz gdzie można na wakacjach zaszaleć – jeśli poza odpoczynkiem i to Ci się zamarzy. Kupując nasz przewodnik oszczędzisz sobie niespodzianek oraz przykrych sytuacji, ale przede wszystkim oszczędzisz swój cenny czas, ciesząc się Sardynią i nie marnując go na organizację na miejscu.

W naszym e-booku znajdziesz RABATY na samochody, wycieczki i kursy nurkowania u sprawdzonych, legalnie działających na wyspie partnerów z branży turystycznej. Przy wynajmie samochodu za 300 € oszczędzisz 30 € – przewodnik Ci się zwróci i jeszcze Ci zostanie na dobre włoskie śniadanie, w miejscu, które polecamy Ci w e-booku.

W E-BOOKU ZNAJDZIESZ

INFORMACJE OGÓLNE O WYSPIE

W e-booku znajdziesz obszerny rozdział dotyczący informacji ogólnych o Sardynii. Przydadzą Ci się one podczas podróży na całej wyspie nie tylko na południu. Dowiesz się jak nie dać się oszukać podczas wypożyczania samochodu, jak nie dopłacać do benzyny i jak nie przepłacać podczas zakupów w supermarkecie.

Kiedy najwięcej zyskasz na naszym przewodniku?

Skorzystaj z naszego przewodnika jeśli masz już dość spędzania godzin na niekończących się poszukiwaniach w sieci.

Ten e-book jest dla Ciebie jeśli zależy Ci na bezpiecznym i świadomym zwiedzaniu, wyselekcjonowanych miejsc.

Ten przewodnik spełni Twoje potrzeby jeśli lubisz poznawać nowe miejsca, ale ilość tych polecanych w sieci Cię przytłacza i nie wiesz, które wybrać. Pomożemy Ci!

Ten e-book to dobry wybór kiedy chcesz zwiedzić stolicę wyspy – Cagliari i poczuć się jak lokalny mieszkaniec.

W PRZEWODNIKU ZNAJDZIESZ

 • Informacje ogólne dotyczące całej wyspy.
 • Gotowe trasy zwiedzania południowej Sardynii na 5,7 i 14 dni.
 • Propozycje jednodniowych wycieczek samochodowych w okolicy Cagliari.
 • Informacje o wyspie, wskazówki jak podróżować bezpiecznie i nie przepłacać.
 • Rekomendacje restauracji i barów sprawdzonych przez nas i naszych znajomych Sardyńczyków.
 • Informacje o wyspie, wskazówki jak podróżować bezpiecznie i nie przepłacać.
 • Nasze ulubione miejsca na południu wyspy.
 • Polecane miejsca noclegowe na południu wyspy.
  • Bardzo dokładny rozdział o zwiedzaniu Cagliari z ponad 50 polecanymi miejscami z dobrym jedzeniem, atrakcjami w mieście i w okolicy.
  • Polecane winnice, do których możesz jechać na degustacje.
  • Listę plaż, które przetestowaliśy (wraz z opisami) na wschód oraz na zachód od Cagliari – do dwóch godzin jazdy samochodem w jedną stronę.
  • Zniżki na wypożyczenie samochodu, wycieczki z polskim przewodnikiem, rejsy oraz kursy nurkowania u Polek prowadzących tu swoje biznesy.
  • Propozycje jednodniowych wycieczek samochodowych w okolicy Cagliari.

  PRZEWODNIK ZWRÓCI SIĘ W 1 DZIEŃ!

  Z PRZEWODNIKA DOWIESZ SIĘ

  Na które lotnisko najlepiej przylecieć?

  jaki region Sardynii zwiedzać?
  • Na które lotnisko najlepiej przylecieć i jaki region Sardynii zwiedzać, w zależności od Twoich preferencji. Sardynia to bardzo duża wyspa! Druga największa na Morzu Śródziemnym.
  • Kiedy przylecieć na Sardynię i co robić w danym okresie roku. Warto przyjeżdżać tu przez cały rok, lato i zima oferują wiele różnych atrakcji!
  • W których miasteczkach na całej wyspie, polecamy Ci, zatrzymać się na urlop i dlaczego.

  Jak wygląda baza noclegowa?

  czego się po niej spodziewać?
  • Dowiesz się jak wygląda baza noclegowa na wyspie i czego się po niej spodziewać, żeby nie wyjechać z Sardynii sfrustrowanym!
  • Na co zwracać uwagę przy rezerwacji noclegów i jak znaleźć ten wymarzony.
  • Na czym warto oszczędzać, a na czym lepiej nie!
  • Na co uważać na Sardynii.
  • Na jakie rośliny lepiej uważać oraz co Ci grozi, jeśli postanowisz, którąś z nich zabrać ze sobą do domu.
  • Czy naprawdę żyli tutaj Giganci.
  • Gdzie zobaczyć różowe flamingi.

  Na które plaże nie wejdziesz bez rezerwacji?

  jak zapewnić sobie na nich miejsce?
  • Jak zwiedzać wyspę bez samochodu i czy to na pewno korzystna forma podróżowania po Sardynii.
  • Jak zamówić taxówkę oraz czy jeździ tu Uber.
  • Co warto zabrać ze sobą na plażę.
  • Które plaże warto odwiedzić, jak się na nie dostać, gdzie zaparkować. Przy opisie każdej plaży znajdziesz ikony, które poinformują Cię o udogodnieniach w każdym miejscu.

   

  • Jak i gdzie wypożyczyć samochód, żeby bezpiecznie podróżować i uniknąć „nieprzyjemnych” niespodzianek oraz jak go zatankować! Robi się to zupełnie inaczej niż w Polsce, a na dodatek na jednej stacji możesz zatankować drożej lub taniej – powiemy Ci jak skorzystać z tej tańszej opcji.
  • Jak się jeździ po wyspie oraz jak wyjechać stąd bez mandatu za parkowanie.
  • Co zrobić jeśli jednak ten mandat dostaniesz.
  • Co i gdzie zjeść, tak żeby wyjść najedzonym, zadowolonym i nie wydać przy tym zbyt dużo pieniędzy. Gdzie znaleźć pyszną pizzę i prawdziwe włoskie gelato
  • Jak zwiedzić stolicę wyspy – Cagliari żeby poczuć się jak lokalny mieszkaniec.
  • Jakie aplikacje przydadzą Ci się na wyspie.
  • Dlaczego mówi się, że Sardynia to nie Włochy i skąd wzięła się odrębność kulturowa mieszkańców wyspy.
  • Dlaczego jada się tutaj Crema Catalana i Paelle czyli słynne hiszpańskie przysmaki?

  Dlaczego można nam zaufać?

  Kamila – doświadczona w pracy z turystami, w wielu krajach Europy, także na Sardynii.

  Pracowałam na Sardynii jako rezydentka dla największego polskiego biura podróży, wiem z jakimi problemami spotykali się turyści po przybyciu na Sardynię. Znam ich zaskoczenia i wiem, jak sprawić żeby były one tylko i wyłącznie pozytywne – o czym piszę w przewodniku.

  Pracowałam także, dla mniejszego polskiego biura podróży na Sardynii, jako pilot wycieczek fakultatywnych. Znam doskonale historię wyspy oraz ciekawostki dotyczące miejsc, wartych odwiedzenia. Nasz przewodnik to nie tylko suche fakty, ale także kontekst kulturowy i historyczny.

  Uważam, że prawdziwa podróż rozpoczyna się tam, gdzie zaczyna się świadome zwiedzanie.

   E-booka składałam ja i jako specjalistka od UX, dołożyłam wszystkich starań, żeby był on wygodny i przede wszystkim użyteczny na telefonie. Nie musisz się martwić, że zmęczą Ci się oczy czy, że zagubisz się gdzieś w środku. Jest podzielony tematycznie, a interaktywne mapki pomogą Ci lepiej poruszać się po przewodniku i oczywiście po wyspie.

  Giuseppe – Sycylijczyk, który od wielu lat pracuje na Sardynii w branży turystycznej.

  Swoją przygodę z sardyńskimi hotelami zacząłem w 2014 roku. Pracowałem w recepcji w ogromnych resortach liczących ponad 500 pokoi, jak i w mniejszych hotelach czy tak zwanych we Włoszech residence – czyli kurortach z apartamentami. Wiem doskonale na co zwracać uwagę przy wyborze hotelu oraz znam zaskoczenia zagranicznych turystów – między innymi z Polski (moi ulubieni) po przybyciu do Sardyńskich hoteli. Opisujemy je w przewodniku.

   

  Obecnie wypożyczam samochody na wyspie, można powiedzieć, że jestem już w tym temacie specjalistą, dlatego z naszym przewodnikiem nie dasz się nabrać na sztuczki wielu wypożyczalni.

  Obydwoje jako miłośnicy podróży i ciągłego odkrywania sprawdziliśmy dla Ciebie setki miejsc na tej pięknej wyspie – Sardynii, nazywanej muzeum pod chmurką.

  MNIEJ ZNANE MIEJSCA

  Zabierzemy Cię do popularnych oraz mniej znanych miejsc na wyspie.

  TRADYCJE I KULTURA

  Wierzymy, że prawdziwa podróż rozpoczyna się tam, gdzie zaczyna się świadome zwiedzanie.

  NATURA I ARCHEOLOGIA

  Sardynia nazywana jest muzeum pod chmurką i oferuje wiele miejsc do zobaczenia przez cały rok.

  SPRAWDZILIŚMY JE DLA CIEBIE

  Sardynia południowa to miejsce, warte odwiedzenia przez cały rok.

  DALEJ MASZ OBAWY CZY PRZEWODNIK JEST DLA CIEBIE?

  Kliknij w przyciski poniżej, aby wrócić do wybranej części strony i przeczytać najważniejsze informacje jeszcze raz: