PRZEWODNIK PO SARDYNII ❤️ WYBIERZ SIĘ NA SARDYNIĘ NASZYMI ŚLADAMI

CIAO, poznaj bohaterów naszej historii

Kamila

Giuseppe

OLIWA Z SYCYLII

PODROŻE PO SARDYNII

Mamma Siciliana

Włoska kuchnia

Dlaczego można nam zaufać?

Kamila – doświadczona w pracy z turystami, w wielu krajach Europy, także na Sardynii.

Pracowałam na Sardynii jako rezydentka dla największego polskiego biura podróży, wiem z jakimi problemami spotykali się turyści po przybyciu na Sardynię. Znam ich zaskoczenia i wiem, jak sprawić żeby były one tylko i wyłącznie pozytywne – o czym piszę w przewodniku.

Pracowałam także, dla mniejszego polskiego biura podróży na Sardynii, jako pilot wycieczek fakultatywnych. Znam doskonale historię wyspy oraz ciekawostki dotyczące miejsc, wartych odwiedzenia. Nasz przewodnik to nie tylko suche fakty, ale także kontekst kulturowy i historyczny.

Uważam, że prawdziwa podróż rozpoczyna się tam, gdzie zaczyna się świadome zwiedzanie.

 E-booka składałam ja i jako specjalistka od UX, dołożyłam wszystkich starań, żeby był on wygodny i przede wszystkim użyteczny na telefonie. Nie musisz się martwić, że zmęczą Ci się oczy czy, że zagubisz się gdzieś w środku. Jest podzielony tematycznie, a interaktywne mapki pomogą Ci lepiej poruszać się po przewodniku i oczywiście po wyspie.

Giuseppe – Sycylijczyk, który od wielu lat pracuje na Sardynii w branży turystycznej.

Swoją przygodę z sardyńskimi hotelami zacząłem w 2014 roku. Pracowałem w recepcji w ogromnych resortach liczących ponad 500 pokoi, jak i w mniejszych hotelach czy tak zwanych we Włoszech residence – czyli kurortach z apartamentami. Wiem doskonale na co zwracać uwagę przy wyborze hotelu oraz znam zaskoczenia zagranicznych turystów – między innymi z Polski (moi ulubieni) po przybyciu do Sardyńskich hoteli. Opisujemy je w przewodniku.

 

Obecnie wypożyczam samochody na wyspie – w miasteczku Pula, można powiedzieć, że jestem już w tym temacie specjalistą, dlatego z naszym przewodnikiem nie dasz się nabrać na sztuczki wielu wypożyczalni.

Obydwoje jako miłośnicy podróży i ciągłego odkrywania sprawdziliśmy dla Ciebie setki miejsc na tej pięknej wyspie – Sardynii, nazywanej muzeum pod chmurką.

O MNIE W MEDIACH

Przeczytaj artykuły o moim, a właściwie naszym życiu we Włoszech oraz zobacz mnie w programie Pytanie na Śniadanie.

 

Życie Polki na Sycylii, wizyta dziennikarki Onet.pl w naszym domu na Wyspie.

Jak trafiłam na Sycylię i co to znaczy sycylijski slow life!?

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ MNIE W TV!

O MOJEJ PRACY REZYDENTA WE WŁOSZECH

Więcej o mnie

Zanim znalazłam się na Sycylii, ponad sześć lat prowadziłam butik odzieżowy w Krakowie. Wiele „włoskich kaw” wypiłam z moimi klientkami rozmawiając o modzie, śmiejąc się i rozwiązując dylematy związane ze stylem i nie tylko. W 2018 roku uczyłam się w krakowskiej Artystycznej Alternatywie, wybrałam kierunek kreowanie wizerunku i w czerwcu odebrałam dyplom stylistki.

Fotografią zajmuję się od kiedy pamiętam. W 2009 roku przed erą mediów społecznościowych pracowałam jako fotografka dla Nightnews.pl w klubach przy krakowskim rynku. To była dla mnie prawdziwa szkoła życia. W pracy fotografki pomogła mi wiedza zdobyta w trakcie rocznego kursu fotografii na krakowskiej Politechnice, w ramach którego poznałam historię wielu fascynujących fotografów i wtedy też zafascynowała mnie branża modowa.
w 2019 remont w kamienicy w której miałam swój butik zmusił mnie do wielkiej życiowej zmiany. Nie było łatwo! Spakowałam walizki, wyjechałam do Włoch, poznałam miłość mojego życia i cały świat przewrócił się do góry nogami! Zimą pracowałam jako pilotka wycieczek na statku pasażerskim, pływając po Antlantyku, między Kanarami, a Maderą.

To już 4 lata od kiedy razem z Giuseppe próbujemy znaleźć własne miejsce na ziemi. Krążymy między Sycylią, Polską i Sardynią. Zobaczymy jak dalej potoczy się nasza historia. 

ZAWODOWO ZAJMUJĘ SIĘ BRAND & WEB DESIGNEM

PROJEKTUJĘ LOGO

PRACUJĘ Z KOBIETAMI BIZNESU

TWORZĘ IDENTYFIKACJĘ WIZUALNĄ

KTÓRA JEST CZĘSCIĄ BRANDINGU

Brand & web design dla przedsiębiorczych kobiet internetu.

Ciao! Jestem Kamila i projektuję wizualne strony kobiecych biznesów. Jesteś #girlboss? Pomogę Ci opowiedzieć Twoją historię, tak by trafiła do odpowiednich odbiorców. Stworzę strategię i identyfikację wizualną dla Twojej marki oraz skuteczną stronę www. Twoje miejsce w sieci może pracować dla Ciebie, nawet wtedy, gdy realizujesz swoje pasje i spędzasz czas z bliskimi.

 

#branding #identyfikacjawizualna #logo #stronawww

ZOBACZ JAK MOGĘ CI POMÓC

Branding czyli co?

Zajrzyj do moich artykułów i dowiedz się czy Twoja marka ma wszystko czego potrzebuje do rozwoju i lepszych zarobków.