PRZEWODNIK PO SARDYNII ❤️ WYBIERZ SIĘ NA SARDYNIĘ NASZYMI ŚLADAMI

Przedstawiam Wam Manię, choć przypuszczam, że wielu z Was wcale nie muszę jej przedstawiać! Choć moje pierwsze skojarzenia mogą być nieco odmienne od Waszych. Mam rację? Gdy myślę Mania Bień, do głowy przychodzą mi od razu trzy rzeczy  : piękny uśmiech, wielkie serce i dusza podróżnika.  Większość z Was pewnie kojarzy ją z koreańską pielęgnacją, kosmetykami i oczywiście z JEJU!

O Mani i o Jeju przeczytacie już we wszystkich najważniejszych magazynach w tym kraju. Wiele przewodników podpowie Wam, że Miodowa 9 w Krakowie i Mokotowska 71 w Warszawie to miejsca, które koniecznie musicie odwiedzić. Ja osobiście jestem fanką czarnej maseczki Pilaten,a krakowskie jeju uwielbiam oczywiście za wnętrze,  asortyment i przede wszystkim za dziewczyńską atmosferę! Nie znacie jeszcze tego miejsca?! Koniecznie proszę klikać TUTAJ! 
Mania z wykształcenia jest architektem, razem ze swoją wspólniczką Roksaną Patrzałek wymyśliły, zaprojektowały i stworzyły to miejsce. Zobaczcie jak Mania projektuje i kto jej w tym towarzyszy, zdradzę Wam, że ma na imię Piotrek.

 

 


Makijaż do tej sesji wykonała Natalia Gicała 
Zdjęcia robiłam ja.