PRZEWODNIK PO SARDYNII ❤️ WYBIERZ SIĘ NA SARDYNIĘ NASZYMI ŚLADAMI

AKCJA OLIWA Z SYCYLII 2023

Udało się

Grazie!

Dziękujemy za zaufanie! Cieszymy się, że chcesz dołączyć do grona fanów Sycylijskiej oliwy Extra Virgin z rodzinnego miasteczka Giuseppe – Caccamo.

ILE KOSZTUJE OLIWA W TYM ROKU?

180 ZŁ 2L

Ceny idą w górę, a oliwki nie chcą rosnać w tym roku. Waliczliśmy o produkcję w najniższej możliwej cenie. 180 zł za 2 litry tego płynnego złota to wciąż dobra cena – kto zna i próbował ten już wie, że warto. 

PLAN WYDARZEŃ

WSTĘPNY PLAN DZIAŁANIA

  • Do wtorku 14.11 zbieramy zapisy osób chętnych na zakup oliwy.
  • 20.11 otwieramy sklep dla wszystkich zapisanych na listę osób – link do sklepu przyślemy mailem. Jeśli Twój mail oznacza nas jako SPAM, możesz dodać nasz adres email do zaufanych.
  • 23.11 otwieramy sprzedaż na INSTAGRAMIE – jeśli zostaną nam jakieś wolne puszki
  • 23.11 NASZA PALETA POWINNA JUŻ BYĆ W MAGAZYNIE W POLSCE
  • 27-28.11 Powinna ruszyć do Twojego domu  razem z kurierem lub do paczkomatu, który wybierzesz.

JEŚLI POJAWIĄ SIĘ JAKIEKOLIEK OPÓŹNIENIA W TRANSPORCIE DAMY ZNAĆ DROGĄ MAILOWĄ!

OLIWA EXTRA VIRGIN

PŁYNNE ZŁOTO SYCYLII

Niefiltrowana oliwa z oliwek extra virgin, powstaje w naszej zaprzyjaźnionej przetwórni Ventura, prowadzonej przez rodzinę o tym samym nazwisku. Maria Chiara najmłodsza z rodu, jako trzecie pokolenie zajmuje się wytwarzaniem oliwy z oliwek. Jej dziadek otworzył firmę w latach 60tych i do dzisiaj niezmiennie w Caccamo na Sycylii powstaje wyjątkowa oliwa, wyciskana metodą na zimno.

 Dzięki tej metodzie można zachować jej najlepsze właściwości i owocowy smak. Oliwa pochodzi z pierwszego tłoczenia z miejscowych oliwek, wyciskana tego samego dnia lub maksymalnie 48 godzin od zbioru owoców. 

Blog

ZAJRZYJ NA BLOGA