O mnie

Dlaczego zaczynam od zdjęcia kawy? Moje życie nie byłoby bez niej takie samo, a zwłaszcza bez ludzi, z którymi ją pijam! Rozmowy przy kawie zawsze dobrze się kończą, nawet jeśli dobrze się nie zaczynają.

Ponad sześć lat prowadziłam butik odzieżowy w Krakowie. Wiele kaw wypiłam z moimi klientkami rozmawiając o modzie, śmiejąc się i rozwiązując dylematy związane ze stylem i nie tylko! 

W  2018 roku uczyłam się w krakowskiej Artystycznej Alternatywie, wybrałam kierunek kreowanie wizerunku
i w czerwcu uzyskałam dyplom stylistki.

Fotografią zajmuję się od kiedy pamiętam. W 2009 roku, przed erą mediów społecznościowych w Polsce, pracowałam jako fotografka dla Nightnews.pl w klubach przy krakowskim rynku. To była dla mnie prawdziwa szkoła życia. Zrozumiałam, jak ważne w fotografii jest wyczucie chwili, o którym pisała polska poetka – „nic dwa razy się nie zdarza”. W pracy fotografki pomogła mi wiedza zdobyta w trakcie rocznego kursu fotografii na Politechnice Krakowskiej, w ramach którego poznałam historię wielu inspirujących fotografów i wtedy też zafascynowała mnie branża modowa.

W 2019 remont w kamienicy w Krakowie w której miałam swój butik zmusił mnie do wielkiej zmiany w moim życiu. Nie było łatwo! Spakowałam walizki, wyjechałam do Włoch, poznałam miłość mojego życia i cały świat przewrócił się do góry nogami! Zimę spędziłam pływając po Atlantyku. Pracowałam jako pilotka wycieczek i razem z wesołymi grupami poznawałam od podszewki Wyspy Kanaryjskie. 

Pisząc to jestem na Sycylii. Kwarantanna związana
z koronawirusem zatrzymała mnie tu na dłużej.
Zapraszam Cię  na moje konto na instagramie – tam opowiadam o tym jak wygląda życie na wyspie w tych wyjątkowych czasach! 

 

 

 

 

 

Ciesze się, że tu trafiłaś!

Jeśli jesteś w trakcie poszukiwania swojego stylu,  budowania  wizerunku – offline
i w mediach społecznościowych –  lub po prostu prowadzisz kreatywny tryb życia, 
stwórzmy razem coś pięknego! Jestem tutaj dla Ciebie jako osobista stylistka fotograf 
i specjalistka od kreatywności! Nie mogę się doczekać aby poznać Twoją historię!

Rogaliki jak we włoskim barze – chrupiące cornetti!

Jeśli chociaż raz spróbujesz chrupiącej skórki, miękkiego środka i pistacjowego nadzienia włoskich rogalików, uwierz mi, nie zapomnisz go do końca życia. Pamiętam jak w 2019 roku w trakcie mojego służbowego pobytu na Sardynii Giuseppe poczęstował mnie takim właśnie...

5 rzeczy, których prawdopodobnie nie wiesz o Sycylii!

Kiedy myślisz Sycylia, co widzisz? Piękne plaże, dobre makarony, czas, który płynie leniwie. Może sycylijskich dziadków siedzących na ławeczkach. Wszystko się zgadza, ale ja teraz opowiem Ci o pięciu aspektach, które bardzo możliwe, że z Sycylią nigdy Ci się nie kojarzyły , a powinny!

Czy życie zmienia się po trzydziestce?

Czy życie zmienia się po trzydziestce!? Jutro kończę 31 lat i powiem Wam w tajemnicy, że w moim życiu zmieniło się wiele! Przede wszystkim zdałam sobie sprawę, że nie zmieni się NIC, jeśli ja sama tego zrobię! Chciałam podzielić się z Wami, krótką historią mojej...